Arrangementet er fullført.
Lind, Nilsen, Fuentes, Holm er tilbake! 10 år etter forrige turné samles de igjen til en skikkelig festkveld i Oslo Spektrum.
Det som startet med en stillferdig versjon av Cohens «Halleljujah» på Skavlan i 2006, ble etterfulgt av en landsdekkende Norges-turné, Spellemanspris og 3 utsolgte Oslo Spektrum.
I 2009 gjentok de suksessen med nok en imponerende turné, mer enn 120.000 konsertbilletter ble solgt – og nok en gang fikk publikum oppleve energien og gleden fra guttene live.
Etter 10 års pause er de tilbake!
Det loves klassikere fra de forrige albumene, og mange nye låter på repertoaret; Konserten kommer til å strekke seg over 2,5 timer!
Se frem til en helaftens standupforestilling med nær, kjær og personlig observasjonshumor av ypperste klasse.
Alle dager, hele året, kan du hilse på dyrene i Husdyrparken på EKT.
Hadeland Glassverk holder åpent hver dag i høstferien!