Arrangementet er fullført.
Kingsland Oslo Horse Show 2018 er en av Norges største innendørs sportsbegivenheter og er Norges største hesteshow. Arrangementet er den offisielle starten på World Cupen i sprang og trekker flere av verdens beste ryttere og hester til Oslo.
Igjennom helgen får du mulighet til å se hestesport i mange varianter – med blant annet Norges fremste ryttere innen en rekke ulike grener. Her blir det mye show og moro.
For ytterligere informasjon besøk arrangementets hjemmeside Oslo Horse Show.
Komikerne Marlene Stavrum, Martha Leivestad og Maria Stavang vil gjennom kvelden gi deg impro, sketsjer, standup, karakterer og roast, og kanskje de også trenger hjelp? Hvem vet!
Den mest stemningsfulle musikkbingoen du finner i byen. Denne uken er det jul på menyen!
Quiz på Chateau Neuf passer for alle som ønsker å samle gamle eller nye venner for en kveld, vinnere og “lucky loosers” vil bli utnevnt hver kveld.