Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Juledoughnuts på MESH! hovedbilde
fredag 
12:00

Juledoughnuts på MESH!

14233160_298494923847770_1695999137373500102_n

Den beste hangover medisinen

Den etterlengtede, beryktede og fantastiske julebordsesongen er her!  Uheldigvis kommer den også gjerne med en hangover eller to midt i uka.. Da er det sjelden bedre medisin enn en doughnut – eller smultring om du vil!

Og smultringene er enda bedre når de er dekorert på ekte “julevis” og bringer fram både julestemning og deilig smak i ett og samme øyeblikk.

MESH utnytter denne perfekte anledningen til og la Fryd ta over baren for å fylle rommet med doughnuts. Ta turen innom og få deg en liten smak av jul som er verdt enhver kalori!

Se arrangementet på Facebook>>

Relaterte saker

Eventbilde: Afterwork @ Brød & Sirkus
fredag
16:00

Afterwork @ Brød & Sirkus

Ta med hele gjengen etter jobb og spark helgen i gang! Elleville priser på absolutt ALT, gratis popcorn på bordet, samt godlåter og god stemning.

Eventbilde: Elektrisk afterwork!
fredag
16:00

Elektrisk afterwork!

Elektrisk Afterwork med Bris, en stillegående hel-elektriske båt, er for deg som ønsker en eksepsjonell og sosial avslutning på arbeidsdagen!

Eventbilde: Williamsburg by Night
fredag
19:00

Williamsburg by Night

Williamsburg by Night – come for the food and stay for the party!