Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Jul med Helene Bøksle hovedbilde
tirsdag 
18:00
Oslo Konserthus

Jul med Helene Bøksle

Helenes fantastiske stemme sørger for den perfekte julestemning! Helene har bygget opp en av landets største juleturnéer, og hennes julekonserter har til nå blitt sett av nærmere 100.000 publikummere.

Turnéen «Det hev ei rose sprunge» har blitt en fast juletradisjon for mange.

Dette er konserten som skiller seg ut – og som treffer publikum i hjerteroten. Stemningen er intim, varm og høytidsstemt.

I år kommer Helene tilbake til Oslo konserthus med fult band og strykere på scenen. Dette blir en helt spesiell førjulskveld med blant annet sanger fra Helenes juleplate «Det hev ei rose sprunge» som er blitt en moderne norsk klassiker.

Relaterte saker

Eventbilde: Besøk EKT Husdyrpark
mandag
00:00

Besøk EKT Husdyrpark

Alle dager, hele året, kan du hilse på dyrene i Husdyrparken på EKT.

Eventbilde: Nytt humorshow på Latter, hver måned! M&M&M
tirsdag
19:00

Nytt humorshow på Latter, hver måned! M&M&M

Komikerne Marlene Stavrum, Martha Leivestad og Maria Stavang vil gjennom kvelden gi deg impro, sketsjer, standup, karakterer og roast, og kanskje de også trenger hjelp? Hvem vet!

Eventbilde: Musikkbingo // Christmas Edition
tirsdag
19:00

Musikkbingo // Christmas Edition

Den mest stemningsfulle musikkbingoen du finner i byen. Denne uken er det jul på menyen!