Arrangementet er fullført.
Visste du at den engelske nasjonalretten fish & chips trolig er det største norske bidraget til britisk kultur siden vikingtiden? Og at norsk is var med på å endre europeisk drikkekultur?
Om du tror dette bare er skipperskrøner, må du komme og høre på foredraget om «Den siste istid», da Norge drev storstilet eksport av naturis til Storbritannia og mange andre land.
Her kan du oppleve en hel handlegate av flotte utsalgssteder med gaver, mat, klær, leker og mye mer.
EKT setter opp små hinder og forteller hva som skjer mellom hestene når de er helt fri og gjør ting sammen uten mennesker på ryggen. Her kan det bli mye fart og moro. Gøy for alle aldre!
MUNCH ønsker å sette barnas kunstopplevelse i sentrum, og la dem møte kunsten på deres egne premisser.