Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

En mann ved navn Ove hovedbilde
fredag 

En mann ved navn Ove

Ekstraforestillinger 23.november – 20.desember 2017 på Oslo Nye Centralteatret!

Nå blir det ekstraforestillinger på teaterversjonen av Fredrik Backmans suksessroman om den 59-årige grinebiteren Ove! Enkemannen Ove er den hissige regelrytteren som «styrer» borettslaget med jernhånd og er nabolagets skrekk. Vi kjenner alle en mann som han. Men under overflaten på denne innbitte, steile mannen finnes en annen Ove. En ensom mann som sørger over tapet av sin kone.

Både publikum og anmeldere var svært begeistret, og Dagsavisen, Aftenposten, Dagbladet og VG ga unisont terningkast 5.

Her kan du bestille billetter.

Les mer om forestillingen her >>

Relaterte saker

Eventbilde: Afterwork @ Brød & Sirkus
fredag
16:00

Afterwork @ Brød & Sirkus

Ta med hele gjengen etter jobb og spark helgen i gang! Elleville priser på absolutt ALT, gratis popcorn på bordet, samt godlåter og god stemning.

Eventbilde: Elektrisk afterwork!
fredag
16:00

Elektrisk afterwork!

Elektrisk Afterwork med Bris, en stillegående hel-elektriske båt, er for deg som ønsker en eksepsjonell og sosial avslutning på arbeidsdagen!

Eventbilde: «Skilt pappa sveiper høyre» – Nytt humorshow!
fredag
18:30

«Skilt pappa sveiper høyre» – Nytt humorshow!

Bjørn-Henning er en mester i å finne humor i hverdagslige situasjoner vi alle kjenner oss igjen i. Hva som skjer når en småbarnsfar må finne kjærligheten på nytt – og setter seg som mål å få 1000 matcher på Tinder?