Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Design Lopper på Aker Brygge hovedbilde
lørdag 

Design Lopper på Aker Brygge

Nytt designloppemarked i September!

Her selges dine pent brukte kvalitets- og merkeklær, solbriller, vesker og sko.

Med fokus på gjenbruk og samvittighetsfull shopping, kan du finne pent brukte designlopper til en god pris.

5% av overskuddet går uavkortet til Docas Hus i Bukavu, Øst-Kongo for voldsutsatte kvinner. Både som selger og kjøper bidrar du altså til å støtte en god sak.

Se noe av varesortimentet på designlopper.no

Relaterte saker

Eventbilde: Vestkanttorvet – Oslos eldste faste marked
lørdag
09:00

Vestkanttorvet – Oslos eldste faste marked

På Vestkanttorvet har det vært antikk- og bruktmarked hver lørdag siden 1989. Her kan du komme for de mange tilbudene, det sosiale og, ikke minst, de eksepsjonelt gode vaflene!

Eventbilde: Søndagsmarked i Ingensgate
søndag
12:00

Søndagsmarked i Ingensgate

Her kan du finne blant annet strikkeprodukter, sjal, smykker, keramikk, glasskunst, ullvarer, vintage-klær, lp-plater, leker, malerier, vesker m.m. 

Eventbilde: Birkelunden marked
søndag
12:00

Birkelunden marked

Birkelunden Marked er et bruktmarked og krambumarked som holder det til i Birkelunden Park på Grünerløkka i Oslo.