Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Dagfest med Skranglejazz + Doc Jay hovedbilde
lørdag 
13:00
Sentralen

Dagfest med Skranglejazz + Doc Jay

Vi prøver igjen!! Velkommen til en ny Skranglesommer, denne gangen på den nye takterrassen til Sentralen!

Neste ut er klassisk skrangledagfest lørdag 2. juli. Gjesten vi har med oss denne gangen er Doc Jay, en svensk dj med et bredt spekter av låter. Han er homie med våre danske venner i Help recordings Central, DJ sports, Manmade deejay osv. Har gjort Trushmix og Libra mix – til og med artwork for Pender Street Steppers.

Doc Jay. En multikunstner, ekte G og crate digger! Ikke vits å shazamme- den kjenner ikke til låta uansett. Bare bli med på tur nå! Forhåndssalg av billetter er i gang.

Vi gleder oss til å se solnedgangen sammen!

ID: 20 år

Hvor: Kron, Sentralen

Når: lørdag 02. juli kl. 13:00

Billetter: Besøk nettside

Relaterte saker

Eventbilde: Førjulskonsert – en unik og stemningsfull konsertopplevelse.
lørdag
13:00

Førjulskonsert – en unik og stemningsfull konsertopplevelse.

Endre Koch er en av Norges fremste utøvende tapping-gitarister, og har fenget mangt et publikum på sin ferd. Tapping er en spillestil der man spille både akkorder og melodier samtidig.

Eventbilde: En magisk vandring i Schumanns fotspor med Operaorkestret
lørdag
14:00

En magisk vandring i Schumanns fotspor med Operaorkestret

Operaorkestret inviterer til en ettermiddag tilegnet Schumanns eventyrlige!

Eventbilde: Oslo Voices – Sjeleskatt
lørdag
17:00

Oslo Voices – Sjeleskatt

Til jul har Oslo Voices samlet et knippe sanger som vi håper kan ta dere inn i adventstiden med fred og fryd.