Arrangementet er fullført.
Blossoms (UK) til Parkteatret

Blossoms (UK) til Parkteatret
Blossoms og Declan McKenna inntar scenen på Parkteatret fredag 17. februar. Britisk indiepop lever i beste velgående og dette feires med to av de beste og aller mest spennende bandene fra de britiske øyer om dagen.
Blossoms
Blossoms fra Stockport ble grunnlagt så sent som i 2013, men har i løpet av kort tid sjarmert stort med musikken sin over hele verden. De har markert seg som ett av de hotteste livebandene som rører på seg i 2016, etter noen veldig fine konserter på blant annet SXSW, The Great Escape og Slottsfjell her hjemme.
Declan McKenna
Purunge Declan McKenna har fremdeles ikke fylt 18 år (han gjør det 24. desember i år), men har imponert voldsomt på kort tid. I 2015, bare 16 år gammel, vant han en konkurranse om å spille på Glastonburyfestivalen. Unge Declan ble raskt lagt merke til av mange, og over 40 plateselskaper sto i kø for å signere ham.
En liten forsmak…
Blossoms: facebook.com/blossomsband
blossomsband.co.uk
Declan McKenna: facebook.com/DeclanMckennaMusic
Billetter og bestilling
Billetter kr. 225,- + avg.
I salg fra 25.11.16 kl. 10.00