Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Bjørn Eidsvåg og Vamp til Skåtøy hovedbilde
lørdag 
17:00

Bjørn Eidsvåg og Vamp til Skåtøy

Dette blir stort: Bjørn Eidsvåg og Vamp til Skåtøy i Kragerø lørdag 5 august!

To fantastiske og bejublede artister på samme scene, i idylliske og sjarmerende omgivelser på Skåtøy Kafe. Både Vamp og Eidsvåg har unike posisjoner i norsk musikkliv og et stort antall folkekjære hits. De har begge oppnådd jubel og anerkjennelse for sine ord, toner og ikke minst fremføringer. Bli med på en fantastisk konsert og helaften i det grønne!

Pris: 550,- (inkl. 30,- billettavgift)
Konsertstart hovedartist: ca. kl. 18.00 (dørene åpnes ca. kl. 17.00)

Transport: Det blir satt opp ekstra fergeruter denne kvelden. Viktig å kjøpe fergebilletter på forhånd. Mer informasjon om klokkeslett og billettsalg for dette kommer snart.
Husk å ta med sitteunderlag eller pledd å sitte på :-)

Finn arrangmentet på Facebook her >>

Billetter

Kjøp billetter her >>

Billetter kan også kjøpes på Narvesen/7-eleven.

Relaterte saker

Eventbilde: Rattlesnake Milk – Røverstaden
onsdag
19:00

Rattlesnake Milk – Røverstaden

Rattlesnake Milk fra ødemarkene i Sør-Texas. De har liksom «ekstra alt» sammenlignet med de fleste andre band i samme musikalske landskap. Med musikalsk mestring treffer de blinkskudd hver gang.

Eventbilde: Blood Sweat & Tears – Røverstaden
torsdag
19:00

Blood Sweat & Tears – Røverstaden

Gå ikke glipp av denne sjansen til å oppleve en av musikkhistoriens mest markante band live!

Eventbilde: Få med deg Kvelertak!
fredag
19:00

Få med deg Kvelertak!

8. september slipper Kvelertak det etterlengtede albumet Endling, og 29. og 30. september er de klare for å innta Sentrum Scene for to eksplosive kvelder!