Arrangementet er fullført.
Bjørn Eidsvåg har den siste tiden konsentrert seg om teaterforestillingen Etterlyst: Jesus, som har blitt spilt for fulle hus landet rundt. Etter hele 150 forestillinger, og mer enn 90 000 solgte teaterbilletter, er den folkekjære artisten klar for å innta konsertscenen igjen, og i juni spiller han i Operaen for aller første gang.
Med 25 studioalbum og eget hyllestalbum har Eidsvåg opparbeidet seg en helt unik posisjon i norsk musikkliv. Han har skrevet en rekke udødelige låter som flere generasjoner av nordmenn har et sterkt forhold til. I tillegg har Eidsvåg en unik formidlingsevne både som sanger og historieforteller, noe som får publikum til å vende tilbake år etter år.
Grønland Boulebar tilbyr boule som aktivitet, i kombinasjon med mat, drikke og nå også operapub!
Hva skjer når et av landets beste liveband tar fatt på katalogen til et av verdens største band?
Med tekstlinjer som er like treffsikre som poetiske og en stemme som ofte beskrives som utenomjordisk, har Moonica Mac fått millioner av streams på Spotify, men å se henne live er likevel noe helt spesielt.