Arrangementet er fullført.
Lambertseter Svømmeklubb inviterer til AquaCamp2017, sommercampen for barn som elsker å være i aktivitet i vann og på land. I tillegg til å forbedre svømmeteknikken vil barna få prøve seg på blant annet synkronsvømming, livredning, stup og vannpolo. Utendørsaktivitetene vil bestå av natursti, grilling, ballspill, leking og mye mer. AquaCamp arrangeres i uke 31 og 33 på Lambertseter Bad.
Følg linken for mer info og påmelding:
https://www.lsvk.no/svommeopplaering/aquacamp/
Velkommen til sommerens kuleste aktivitetsuker!
1920-tallet var preget av sterke motsetninger og nye visjoner. Kristiania ble til Oslo og var landets sentrum, både politisk, økonomisk og kulturelt. Men tidene var også tøffe for mange. Få glimt fra 20-tallets nye Oslo.
I et fargerikt og levende univers, fylt med gjenkjennbare og morsomme referanser for store og små, er det endelig tid for Bukkene Bruses sydentur.
Babydans er et tilbud til foreldre med små barn mellom 3-12 måneder, primært rettet mot foreldre i fødselspermisjon. I Babydans beveger foreldrene seg sammen med sine babyer i samspill med andre.