Arrangementet er fullført.
Lørdag 26. november ønskes alle og enhver velkommen til åpningen av julen på Aker Brygge! Det blir en stemningsfull konsert med Sølvguttene, tenning av mange hundretusen julelys i gatene våre, foodtrucks, gløgg, pepperkaker, skøytebane og overraskelser til både store og små.
kl. 12-18: Skøytebanen er åpen
k. 12-18: Streetfood Market er åpent
kl. 15.00: Åpning av juleskogen. Servering av gratis gløgg
kl. 16.00: Ivar Nørve leser bryggas julefortelling om ‘Bydelen som tok stria ut av jula’
kl. 16.00: Julelysene tennes!
kl. 16.05: Velkommen ved Destinasjonssjef Thomas Nygård, og introduksjon av Kreftforeningens julestjerneaksjon med Tone Barth Henriksen
kl. 16.10: Konsert med sølvguttene i Juleskogen
kl. 16.30. Konsert med The Stream/Universal – artisten Emelie Hollow
kl. 17.00: DJ, skøytebane og streetfood market
kl. 19:00: Fyrverkerishow
De inviterer til Akevitt-tur igjen – en deres mest populære fjordturer! Smak på ulike akevitter, lær av en dyktig akevittekspert, og nyt en deilig rekebuffet mens du seiler på fjorden.
Det finnes mange musikere og det finnes mange artister, men det er ikke mange som kan kalle seg entertainer. Sangeren Heine Totland er en av de få. Dette musikalske humorshowet må rett og slett oppleves.
HITS FOR QUIZ er pubvarianten av Beat for Beat. Her blir det kjente låter fra husbandet og morsomme oppgaver.