Arrangementet er fullført.
Lørdag 19. august fra kl. 12-15 avholder vi vårt populære arrangement ÅPENT HUS, med kostymesalg og en rekke aktiviteter for små og store. Og best av alt: arrangementet er gratis!
I innspurten til høstens premierer kan du ta med familie og venner og besøke hele byens teater backstage. Du kan bli med på omvisning fra kjeller til loft, kjøpe teaterkostymer, prøve ansiktsmaling, delta på snekre-og maleverksted og mye mer.
Vil du vite hvordan teaterprøver foregår kan du overvære en vaskeekete prøve på den moderniserte komedieklassikeren – En tjener for to herrer av Richard Bean – med Bjarte Hjelmeland i tittelrollen og Kim Haugen i registolen.
På kostymesalget har du nå muligheten til å kapre en av de håndsydde ballkjolene fra musikalen Den glade enke.
Gå ikke glipp av denne unike muligheten til å oppleve hele byens teater fra innsiden!
Program for dagen publiseres på hjemmesiden i august.
Bli med, og opplev discostemning, glowsticks, ansiktsmaling og selvlysende trampoliner!
Et digitalt museum, plassert ved siden av Oslo Rådhus, som tilbyr mange helt unike attraksjoner basert på den Norske Vikingarven.
Norsk Ballettinstitutt gjentar tidligere suksess med «Mini-Dansecamp» for deres yngste dansere i sommer! Velkommen til alle 4-6 år på NBI Majorstua!