Arrangementet er fullført.
Hva sier du hvis vi sier «Come Together», «Let It Be», «Here Comes The Sun» og «Get Back»? Vi sier «Alt fra The Beatles 1969».
Det er nå det syvende, og siste året de står på scenen i Oslo Konserthus for å spre Beatles-musikk i serien “It Was Fifty Years Ago Today”.
I år stiller de igjen med samme band og solister som tidligere år. Rockens “grand old man” Trond Granlund går løs på alle Beatles-låter fra 1969 sammen med samme vokalrekke og band som tidligere.
Hele historien fortelles som vanlig av selveste fortelleren: Tom Mathisen.
Her kan du oppleve en hel handlegate av flotte utsalgssteder med gaver, mat, klær, leker og mye mer.
EKT setter opp små hinder og forteller hva som skjer mellom hestene når de er helt fri og gjør ting sammen uten mennesker på ryggen. Her kan det bli mye fart og moro. Gøy for alle aldre!
MUNCH ønsker å sette barnas kunstopplevelse i sentrum, og la dem møte kunsten på deres egne premisser.