Arrangementet er fullført.
I påvente av verdenslansering av Åge Sten Nilsens nye rockesatsing AMMUNITION, er han nå klar for å vise frem en helt ny side av seg selv som låtskriver og sanger.
For første gang kan Åge Sten Nilsens mykere stemmebruk nytes på album, slik nærmere en halv million nordmenn har opplevd den folkekjære artisten live gjennom sine Queen-tolkninger. Denne gang gjennom hans egen musikk og tekster, i 10 svært personlige og ettertenksomme komposisjoner.
https://www.youtube.com/watch?v=sY8GVpUq0Ps
https://www.facebook.com/agestennilsen
BILLETTER ID 20 ÅR, KR.250,- I DØRA FRA KL.19.30
Forsalg Kr.250,- på Ticketmaster.no/Narvesen/ 7 Eleven (inkl. Kr.20 i bill.avg. https://www.ticketmaster.no/event/549295
Mer info:
https://www.gamla.no/?p=10462
https://www.facebook.com/events/1072296196239776
Det Norske Jentekor inviterer i år som i fjor til familiejulekonserter på Sentralen.
Med stort julemarked, 11 butikker, 4 spisesteder, åpen glasshytte og stemningsfulle juleaktiviteter for hele familien, er Hadeland Glassverk et flott sted å besøke i førjulstiden.
Julen synges inn med kjente julelåter, i tillegg til R’n’B og Poplåter av store amerikanske artister.