Arrangementet er fullført.
Eksklusiv femretters middag med 10 øl fra to av Norges beste bryggerier
Smak 10 fantastiske øl til en helt spesiell meny med det beste høsten har å by på, i flotte omgivelser på Nedre Foss Gård.
Denne kvelden kommer to av Norges beste bryggerier til vakre Nedre Foss Gård. Begge holder til i Vestlandets fremste turistattraksjoner, 7 Fjell i Bergen og Ægir i Flåm. men brygger svært forskjellige øl.
I den spesialkomponert menyen laget av restaurantens egen kjøkkensjef Mats Vaulen, er det brukt høstens lekreste råvarer. Bryggeriene har plukket ut fem av sine beste øl som du får smake til denne menyen. Hvilke øl som smaker best til maten, får du være med å avgjøre.
Gå ikke glipp av denne gylne muligheten til å få smake masse godt øl, og god mat. Ta med deg din kjære, venner og kolleger på en uforglemmelig smakfull opplevelse!
Mat er en sentral del av menneskelivet – og av byhistorien. I denne fotoutstillingen får du servert smakebiter fra Oslos mathistorie de siste 150 årene.
Brødrene Bergh har i flere år servert stemningsfull jazz til folket, og er definitivt jazzklubben i Oslo du bør stoppe innom. Her kan du nyte to ting som hører særs godt sammen – Stemningsfull jazzmusikk og nydelig mat!
Gastroteket Vika har Afterwork med DJ hver torsdag og fredag. Kom og få servert nydelig mat og drikke på denne gastropuben med en helt unik atmosfære og stemning.