aktiv i oslo ikon
Tips oss om arrangement
Registrer deg gratis her
søke ikon

TV-programmer på nyttårsaften og første nyttårsdag

TV-programmet på nyttårsaften og 1. nyttårsdag

Her finner du en oversikt over hva du kan se på TV på nyttårsaften og 1. nyttårsdag.

[include filepath=»/inc/social-buttons.php»]

TV-progam 31. desember

NRK 1

07.05 – Disneytimen
08.00 – Skøytehistorien fra Hamar
08.30 – Skispor fra 1952 til 1982: Øst-Europa, Finland og Norge
09.00 – Teenage Boss
10.00 – Last Night of the Proms 2011
12.00 – Boeing, boeing
13.45- NRKs sportslørdag
13.45 – Tour de Ski: Før dagens sprint i Oberstdorf
14.00 – Hoppuka: Kvalifisering, Direkte fra Garmisch-Partenkirchen.
14.25 – Tour de Ski: Sprint klassisk kvinner og menn
16.10 – Mors Elling
17.25 – Året med kongefamilien 2011
18.30 – Været som var
19.00 – Dagsrevyen
19.30 – H.M. Kongens nyttårstale
19.45 – Leif Ove Andsnes spiller Mozart
19.50 – Julenøtter
20.05 – Lotto-trekning
20.15 – Underholdningsåret 2011
21.20 – Skavlan: Det meste av det beste fra årets Skavlan
22.20 – Løsning julenøtter
22.25 – På kongelig varieté i Manchester
23.55 – Vær utålmodig menneske
00.00 – Andrea Bocelli med gjester i Central Park
01.25 – Stjerneskudd jukeboks m/chat
04.00 – På kongelig varieté i Manchester

NRK 2

07.35 – Hurtigruten: Ved kai i Vardø
08.00 – Hurtigruten: Vardø – Vadsø
10.40 – Hurtigruten: Ved kai i Vadsø
11.10 – Hurtigruten: Vadsø – Kirkenes
13.00 – Hurtigruten: Ved kai i Kirkenes
13.25 – Pop-revy fra 60-tallet
14.25 – Hoppuka: Kvalifisering
15.05 – Pop-revy fra 60-tallet
16.00 – Kunnskapskanalen
17.25 – Fra Sverige til himmelen
17.55 – Mariss Jansons – «musikk er hjertets og sjelens språk»
18.50 – Filmavisen 1961
19.00 – Trav: V75 Bjerke travbane
19.30 – H.M. Kongens nyttårstale
19.45 – Leif Ove Andsnes spiller Mozart
19.50 – VM Oslo 2011 – kavalkade
21.20 – Latterfabrikken
22.15 – Film: Dinner rush
00.00 – Der ingen skulle tru at nokon kunne bu
00.30 – Balto – helten fra Alaska

NRK 3

19.30 – Dama til: Dama til Audun Lysbakken
20.00 – Film: After The Sunset
21.35 – Film: Et medlem av juryen
23.30 – Varde
23.45 – Film: Down With Love
01.25 – Film: After The Sunset
03.00 – Film: Et medlem av juryen

NRK Super

06.30 – Fantorangen
06.30 – Musti
06.35 – Lille Charley bjørn
06.45 – Timmy tid
07.00 – Molly Monster
07.05 – Disneytimen (ttv)
08.00 – Julemorgen
08.00 – Gisle Wink på eventyr
08.30 – Nysgjerrige Nils
08.45 – Klart eg kan
09.00 – Jungelboken, Tysk animasjonsserie.
09.15 – Tårnagentene
09.30 – Madagaskarpingvinene, Amerikansk animasjonsserie.
10.00 – Monstermas
10.25 – Big Time Rush
10.50 – Hest er best 2
11.10 – Er vi framme snart?
11.20 – Den rosa panteren
11.30 – Energikampen
12.00 – Skyskraperhøns
12.05 – Jinx
12.30 – Julestreker
12.30 – Gubben og katten
12.40 – Brev fra Felix
12.55 – Ein uventa venn
13.15 – Ask i viktig ærend for julenissen
13.50 – Gruffaloen
14.20 – Øisteins juleblyant
14.30 – Brødrene Dal og professor Drøvels hemmelighet
14.45 – Brødrene Dal og professor Drøvels hemmelighet
15.00 – Monstermas
15.25 – Kurt blir grusom
16.35 – Min pappa av papp
16.50 – Den rosa panteren
17.00 – Tårnagentene
17.15 – Sånn er jeg, og sånn er det
17.30 – Fantorangen
17.30 – Musti
17.35 – Lille Charley bjørn
17.45 – Timmy tid
18.00 – Barne-tv
18.00 – Små poteter
18.05 – Det første snøfallet
18.35 – Emil i Lønneberget
19.00 – Wallace og Gromit – Tett på

 TV2

07:00  TV 2 Junior
07:01  Kvitrebarna
07:06  Kvitrebarna
07:11  Kvitrebarna
07:16  Kvitrebarna
07:21  Toot og Puddle
07:32  Toot og Puddle
07:43  Manon
07:50  Arthur – julespesial
08:17  Arthur – julespesial
08:45  Film: Elias og kongeskipet
10:00 Hemmelig agent på moped
10:30 Bonanza
11:30  Ønskedrømmen
13:05  Det norske måltid 2011
14:30  Film: Olsenbanden for full musikk
16:20  Film: Dusinet fullt
18:15  Den rosa panteren
18:30  Nyhetene og Sporten
18:50  Lørdagsmagasinet – Høydepunkter
19:15  Været
19:30  H.M. Kongens nyttårstale
20:00  Underholdningsåret 2011
21:00  Nyhetene og Sporten
21:15  Været
21:25  Film: Braveheart
00:50  Film: Arn: Riket ved veiens ende
03:20  Hack
04:10  Været
04:20  Sonen

TV-progam 1. januar

NRK 1

07.25  Ut i naturen: Dovrefjell – i snøstorm og brunst
07.50 Folk: Fiskarbonden Erik
08.20 Norge Rundt
08.55  Skavlan: Det meste av det beste fra årets Skavlan
09.55  På kongelig varieté i Manchester
11.25  Musikk! Musikk!
12.15  Nyttårskonserten fra Wien
13.40 NRKs sportssøndag
13.40  Tour de Ski: Avslutningen 20 km fellesstart med skibytte menn
13.50  Hoppuka: Nyttårshopprennet
15.35  Tour de Ski: 10 km fellesstart med skibytte kvinner
16.20  V-cup alpint
18.10  Jan på Hytjanstorpet
18.50  Sametingspresidentens nyttårstale
19.00  Dagsrevyen
19.30  Statsministerens nyttårstale
19.50  Julenøtter
20.05  Der ingen skulle tru at nokon kunne bu
20.35  Ingen grenser, Premiere! Norsk dokumentarserie med Lars Monsen.
21.30  Lilyhammer
22.15  Downton Abbey – bak kulissene
23.05  Løsning julenøtter
23.10  Kveldsnytt
23.25 Underholdningsåret 2011
00.30  Nyhetsåret 2011
01.35  Andrea Bocelli med gjester i Central Park
03.00  Skavlan: Det meste av det beste fra årets Skavlan
04.00   VM Oslo 2011 – kavalkade
05.30  Året med kongefamilien 2011

NRK 2

09.25  Mariss Jansons – «musikk er hjertets og sjelens språk»
10.20  Viten om
10.50  Teenage Boss
11.50  Sportsåret 2011 – én del av livet
12.45  Tour de Ski: 20 km fellesstart med skibytte, menn
14.00  Film: 84 Charing Cross Road
15.35  Kunnskapskanalen
17.00  Folk: Lammehjelpen
17.30  Norge rundt og rundt
18.00  Nyttårskonserten fra Wien, del 2
19.00  Australias villmark
19.30  Statsministerens nyttårstale
19.50 Arvefiender
20.50  Filmavisen 1961
21.00  Nyheter
21.10  Hovedscenen: Nyttårsgalla med Renée Fleming
22.40  Film: Paris, je t’aime
00.35  Musikk! Musikk!

NRK 3

19.30  Dama til: Dama til Per Heimly
20.00  Film: Bedazzled – Fanden er løs
21.30  Film: The Kingdom
23.15  Film: Supercross
00.35  Bare Egil
01.35  Film: PU-239
03.10  Film: Supercross

NRK Super

06.30  Fantorangen
06.30  Peppa Gris
06.35   Lille Charley bjørn
06.40  Timmy tid
07.00  Bjørnen i det blå huset
07.20  Molly Monster
07.30  Julemorgen
07.30  Gisle Wink på eventyr
07.55  Nysgjerrige Nils
08.10  Franklin og vennene
08.25  Klart eg kan
08.40  Jungelboken
08.55  Ørnulf, ørnen med høydeskrekk
09.15  Sigve og Haifinn
09.30  Madagaskarpingvinene
10.00  Monstermas
10.25  Big Time Rush
10.50  Hest er best 2
11.10  Er vi framme snart?
11.20  Den rosa panteren
11.25  Wallace og Gromit – Tett på
12.00  Skyskraperhøns
12.05  Jinx
12.30  Julestreker
12.30  Gubben og katten
12.40  Georg Krymp
13.05  Min nabo Totoro
14.30  Brødrene Dal og professor Drøvels hemmelighet
14.45  Brødrene Dal og professor Drøvels hemmelighet
15.00  Monstermas
15.25  Med Grimm og Gru
16.50  Den rosa panteren
17.00  Tårnagentene
17.15  Sånn er jeg, og sånn er det
17.30 Fantorangen
17.30  Peppa Gris
17.35  Lille Charley bjørn
17.40  Timmy tid
18.00  Barne-tv
18.00  Gruffaloen
18.25  Isfiske
18.35  Emil i Lønneberget
19.00  Supernytt: Supernyttåret 2011

 TV2

07:00  TV 2 Junior
07:01  Noddy og det magiske månestøvet
07:28  Vennebyen – Halloweenspesial
07:59  Toot og Puddle
08:45  Film: Kaptein Sabeltann
10:00  Hemmelig agent på moped
10:30 Bonanza
11:30  Film: Narnia: Heksen, løven og klesskapet
14:10  Den rosa panteren
14:30  Film: Olsenbanden & Dynamitt-Harry på sporet
16:25  Film: Emil i Lönneberga
18:15  Den rosa panteren
18:30  Nyhetene og Sporten
18:50  Været
19:00  En bit av Skandinavia
19:30  Statsministerens nyttårstale
20:00  Væråret med Eli Kari
21:00  Nyhetene
21:15  Været
21:20  Sportsnyhetene
21:40  The Killing – Premiere!
22:35  The Killing
23:35  Film: Live Free or Die Hard (Die Hard 4)
02:05  October Road
02:55  60 Minutes
03:45  Sportsnyhetene
04:00 Været
04:10  Sonen